Etkili Sosyal Medya Yönetimi

Etkili Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile kurumsal hedeflerinize en doğru ve en hızlı şekilde ulaşın! Doğru hesap yönetimiyle marka bilinirliğinizi ve satış performansınızı arttırmanız mümkün.

Son verilere göre küresel anlamda Facebook’n 2,4 milyar kullanıcısı bulunuyor. Facebook’u 2 milyar kullanıcı ile YouTube ve 1 milyar kullanıcı ile Instagram izliyor. Bu da neredeyse 3 kişiden birinin her gün internette vakit geçirdiği anlamına geliyor. Rakamlar bu kadar yüksekken markaların sosyal medya hesap yönetimini önemsemeleri kaçınılmaz oluyor. Sosyal medya mecraları 2006 yılından bu yana yaklaşık 5 kat büyüdü ve her geçen gün etkisini artırmaya devam ediyor. Özellikle markaların hedef kitlelerine ulaşmalarını, bilinirliklerini artırırken aynı zamanda ürün ve hizmet satışı yapmalarını da sağlıyor. Bu sebeplerle büyük ölçekli markaların yanı sıra artık küçük ve orta ölçekli firmalar da sosyal medyanın gücünden faydalanmaya başladı.

Neden Sosyal Medyada Olmalıyız?

Günümüzde hem büyük hem küçük ölçekli firmaların sosyal medya hesapları bulunuyor. Çünkü artık dijital dünyada web siteye sahip olmak yeterli değil. Kullanıcıların, müşterilerinizin, potansiyel müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın size ulaşmalarını kolaylaştırmalısınız. Sosyal medya hesaplarınız sosyal medya uzmanı tarafından aktif ve güncel tutulmalı, kaliteli ve özgün içeriklerle yönetilmelidir. Dijitalius olarak sosyal medya hesap yönetimi hizmetlerimizle pek çok markanın dijital imajını güçlendiriyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir