Hizmetlerimiz

Sosyal medya hesaplarınızın doğru yönetimi firmanızı yada markanızı daha çok bilinir hale getirmektedir. Doğru zaman da doğru paylaşım yapmak önemlidir.
Sanal Pazar Hepsiburada N11 Trendyol gibi yerlerde mağaza açma mağaza geliştirme satış arttırmaya yönelik işlemlerinizi bize bırakabilirsiniz.
Google de üst sıralarda uzun süre yer almak için backlink hizmetine zaman zaman ihtiyaç duyarsınız. Backlink hizmeti ile sürekli harcanan reklam giderlerinde azalma olmuş olur.
E-Ticaret siteniz mi yok ? Yada E-ticaret siteniz mevcut fakat istediğiniz gibi ciro yapamıyormusunuz ? Sizinle tanışmanın vakti geldi demektir.
Youtube kanalınızın abone veya izlenmeye ihtiyacımı var ? Ya da kanalınız da ki videolar aramalarda çok az mı çıkıyor. Bu konuda çözümler üretebiliriz.
Firmanızın Google haritalarda görünür olması demek sizi kolayca konumdan bulmaları ve iletişim bilgilerinize kolayca ulaşmaları demektir.
SEO web sayfanızın için olmazsa olmazlardandır. Size uzun vade de fayda sağlar.Firmanızı daha bilinir hale getirir.
Google Ads. reklamları ile sitenizi en üst sırada çıkarabilirsiniz.Rakiplerinizin önüne hızlıca geçmek istiyorsanız bu reklam modelimiz tam size göre.Google Ads reklamları ile birçok medya alanında yazılı ve görsel alanda firmanızı tanıtabilirsiniz.
Web site sahibi olmak isteyen müşterilerimin bir kısmı web tasarım hizmetide istemekteydi. SEO ve mobil uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

Kurumsal Çözümler

Kurumsal firmalara özel marka çözümleri

Network Reklamcılık

Ağımızda ki sitelerde banner reklamcılık.

Site Analizi

Sitenizin doğru analizi ile ziyaretçi artışı.

İş Geliştirme

Fikir üretimi ve iş geliştirme çalışmaları

Satış Artırma

Firmanızın satışlarının artmasına yönelik çalışmalar

Kriz Yönetimi

Olası kriz durumlarında firmanızın yol haritasının çizimi.